Adana’da Tartıştığı Eşinin Evini Akrabalarıyla Basan Kocanın Tüfeği Tutukluk Yapınca, Genç Kadın Kocasının Akrabalarını Bıçakladı

Adana’da Tartıştığı Eşinin Evini Akrabalarıyla Basan Kocanın Tüfeği Tutukluk Yapınca, Genç Kadın Kocasının Akrabalarını Bıçakladı

Eylül 25, 2018 0 Yazar: admin

Adana’da genç kadın, boşanma aşamasında olduğu kocasının kız kardeşini ve iki kuzenini bıçakla yaraladı.

Olay Yüreğir ilçesi Yeşilbağlar Mahallesi’nde meydana geldi. Murat G. ile boşanma aşamasında olan ve ayrı yaşayan Fatma G. babaevine geldi. Bu sırada aynı mahallede oturan ve genç kadının geldiğini öğrenen Murat G.’nin kız kardeşi Neşe G. ile kuzenleri Caner ve Deniz A. pompalı tüfeği alarak Fatma G.’nin babasının evine baskın yaptı.

“TÜFEK TUTUKLUK YAPINCA GELİN KURTULDU”

Evde bulunan Fatma G. sokakta ateş ederek evlerine gelen üç kişiyi görünce mutfaktan bıçak aldı. Pompalı tüfeğin tutukluk yapması üzerine üç kişi genç kadına saldırmak istedi. Fatma G. elindeki bıçakla Deniz A.’yı sırt ve karnından, Caner A.’yı sağ elinden, Neşe G.’yi ise bacaklarından yaraladı. Fatma G. tarafından çeşitli yerlerinden yaralanan üç kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

”GELİN SERBEST BIRAKILDI”

Olaydan sonra kaçan Fatma G. zırhlı yunus timleri tarafından yakalandı. Eşinden boşanma aşamasında olduğunu söyleyen genç kadının ifadesinde, “Babamın evindeydim. Görümcem ve kuzenleri pompalı tüfek ile ateş ederek geliyorlardı. Tüfek tutukluk yaptı. Ben de mutfaktan aldığım bıçağı rastgele salladım. Karşılık vermeseydim beni öldüreceklerdi” dediği öğrenildi.

Adliyeye sevk edilen Fatma G., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.